fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Auto detailing — Gdynia

Potrzebujesz zmiany lakieru w aucie, odnowienia reflektora lub chcesz podkreślić wyjątkowy charakter Twojego pojazdu? Zdaj się na auto detailing, jaki oferujemy naszym Klientom w Gdyni. Bullet Garage to miejsce, w którym możesz powierzyć samochód specjalistom od czyszczenia, renowacji i woskowania karoserii lub reflektorów. Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze narzędzia i produkty, sprawimy, że Twoje auto wyjedzie od nas odmienione na lepsze.

Kompleksowy auto detailing dla aut nowych i używanych

Zapraszamy Klientów nowych oraz używanych samochodów do skorzystania z szerokiego pakietu auto detailingu w Gdyni. Możesz do nas przyjechać lub skorzystać z usługi w systemie door2door — wówczas to my zjawimy się u Ciebie, odbierzemy auto, troskliwie się nim zaopiekujemy, a po wszystkim — odstawimy we wskazane przez Ciebie miejsce. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. Zawsze przygotowujemy kilka propozycji, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Ponadto — możesz liczyć na miłą niespodziankę. Zadzwoń, aby poznać szczegóły.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP