fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Auto detailing — Trójmiasto

Dbanie o samochód to nie tylko regularne przeglądy czy wymiana wyeksploatowanych części — to również pielęgnacja pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mająca na celu przywrócenie mu pięknego wyglądu, co pozwala cieszyć się z jazdy w komfortowych warunkach. Jeśli więc Twoje auto wymaga kompleksowego czyszczenia, powierz je w ręce profesjonalistów z Trójmiasta. W Bullet Garage zajmujemy się detailingiem obejmującym najróżniejsze zabiegi, od woskowania lakieru po pranie tapicerki, dzięki czemu samochód odzyska dawny blask i stanie się Twoją prawdziwą wizytówką.

Usługi auto detailingu dla kierowców z Trójmiasta

Klienci z Trójmiasta, którzy zdecydują się skorzystać z naszej propozycji auto detailingu, mogą mieć całkowitą pewność skutecznego pozbycia się wszelkiego rodzaju zabrudzeń, także tych szczególnie trudnych do usunięcia. Zajmiemy się wszystkim — renowacją i zabezpieczeniem lakieru, woskowaniem, czyszczeniem nawet najdrobniejszych elementów samochodu, praniem tapicerki, odnawianiem reflektorów, ale nie tylko. Przygotowaliśmy też specjalne pakiety usług auto detailingu, które pozwolą Ci dobrać zakres działań do Twoich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP