fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Czyszczenie Samochodu

Jak czyścić samochód, aby efekt był spektakularny?

Wiele osób uważa, że samochód dużo mówi o jego właścicielu. I w związku z tym, jeśli zależy nam na pozytywnym odbiorze, to powinniśmy postarać się o to, aby samochód był czysty i schludny, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Można wyczyścić samochód samemu, jednak wiąże się to z koniecznością zakupu specjalnych detergentów oraz poświęceniem czasu na różne zabiegi. A efekt i tak może nie być taki, jaki oczekiwaliśmy. Dlatego zamiast tracić czas i pieniądze na samodzielne próby, lepiej od razu skorzystać z profesjonalnej usługi.

Czyszczenie samochodu Gdańsk, to kompleksowa usługa, która zadba o każdy, nawet najmniejszy zakamarek Twojego pojazdu. Od lakieru, felg, tapicerki, po każdy plastikowy element, znajdujący się we wnętrzu auta. Gwarantujemy, że wyczyścimy samochód tak, że będzie wyglądał jak nowy!

Zaufaj nam i przekonaj się, że czyszczenie samochodu Gdańsk to pełen profesjonalizm i wielka metamorfoza pojazdu, który aż prosi się o to, aby usunąć z jego powierzchni szpecące zabrudzenia. 

Jak skutecznie wyczyścić auto?

Wnętrze samochodu ma to do siebie, że podatne jest na różnego rodzaju zabrudzenia. Czymś nieuniknionym jest osiadanie kurzu, który wnika w tapicerkę oraz osadza się na wszystkich elementach plastikowych. Osoby, które mają małe dzieci, muszą niestety czyścić auto częściej, ponieważ na siedzeniach widoczne są ślady po jedzeniu i piciu, czego przy maluchach naprawdę ciężko uniknąć. W celu pozbycia się wszystkich nieestetycznych plam, najlepiej jest przeprowadzić profesjonalne czyszczenie auta Gdańsk. Powodem jest przede wszystkim skuteczność, którą jesteśmy w stanie uzyskać, używając najlepszych preparatów do czyszczenia. Często są one drogie i nie są dostępne w zwykłym sklepie. A co się z tym wiąże, czyszcząc auto samodzielnie, przy pomocy gorszej jakości środków, możemy nie usunąć wszystkich plam, przez co nie uzyskamy pożądanego efektu. A stracimy pieniądze i czas. Dlatego zamiast ryzykować, polecamy od razu zdecydować się na profesjonalne czyszczenie auta Gdańsk, dostępne w naszej ofercie. 

Etapy czyszczenia wnętrza samochodu

Mogłoby się wydawać, że wyczyszczenie wnętrza samochodu jest czymś banalnie prostym. Okazuje się jednak, że jeśli zależy nam na skuteczności, ważne są nie tylko używane preparaty, ale również kolejność wykonywanych czynności. Zatem od czego zacząć? Otóż profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu Gdańsk wykonywane przez naszych pracowników, którzy podchodzą do swojej pracy w sposób fachowy i staranny, rozpoczyna się od odkurzania. Dzięki tej czynności, z tapicerki usuwane są wszelkiego rodzaju drobinki, takie jak chociażby piasek, okruszki czy kurz. Dopiero w kolejnym kroku można przejść do czyszczenia wnętrza samochodu, które polega na praniu tapicerki. Co ważne, pierzemy nie tylko fotele, ale także podłogę i podsufitkę. Detergenty, jak i szczotki dobieramy stosowanie do delikatności tkaniny... Przyjedź do nas na czyszczenie wnętrza samochodu Gdańsk i spraw, że tapicerka będzie czysta, jak nigdy przedtem.

Ostrożność podczas prania skórzanej tapicerki samochodowej

Jaki jest kolejny powód, aby zlecić wypranie tapicerki samochodowej fachowcom? Przemówić powinno do nas to, że posiadają oni wiedzę oraz możliwości do tego, żeby dotrzeć nawet w najbardziej trudno dostępne zakamarki i pozbyć się uporczywych plam, które nie dają za wygraną przy użyciu zwykłych środków. Ponadto trzeba mieć świadomość tego, że piorąc tapicerkę samochodową nieumiejętnie, można ją łatwo zniszczyć. Bowiem np. skóra jest materiałem bardzo delikatnym, który wymaga nie tylko specjalnych środków, ale też delikatnych gąbek i szczotek. Pranie tapicerki samochodowej Gdańsk to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa. Czym kończy się pranie tapicerki samochodowej Gdańsk? Otóż ostatnim etapem jest konserwacja, która ma na celu natłuścić skórę, aby stała się bardziej elastyczna i nie była podatna na pęknięcia.

Usługa czyszczenia tapicerki samochodowej i elementów plastikowych

Zadowalający efekt uzyskamy tylko wówczas, gdy postanowimy wyczyścić tapicerkę samochodową łącznie ze wszystkimi elementami plastikowymi. U nas czyszczenie tapicerki samochodowej Gdańsk przebiega w pełni kompleksowo, dzięki czemu po wykonanej usłudze wnętrze auta lśni. Czynność czyszczenia deski rozdzielczej, rozpoczynamy od umycia jej z wykorzystaniem odpowiedniego preparatu. Następnie wszystko dokładnie wycieramy, konserwujemy i nabłyszczamy. Na czyszczenie tapicerki samochodowej Gdańsk potrzebujemy kilka godzin, bo tyle zajmuje dokładnie usunięcie wszystkich zabrudzeń. Zastanawiasz się, jak często powinno się prać tapicerkę? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, ale większości wystarczy profesjonalne pranie raz w roku. Choć jeśli nieestetyczne plamy we wnętrzu naszego auta pojawią się szybciej, to nie powinniśmy zwlekać z ich usunięciem... Z nami skutecznie wyczyścisz tapicerkę samochodową w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Skorzystaj z usługi i przekonaj się, że wszystko co opisujemy jest stuprocentową prawdą!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

+48 500 100 998

🥇Bullet Garage - Auto Detailing Gdańsk

NIP: 5833283728 REGON: 5833283728

Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha 445

TOP