fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Folie PPF — Gdańsk

PPF to przezroczysta, 3-wartwowa folia przeznaczona do oklejania karoserii samochodowych, ochraniająca je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale też gwarantująca długotrwałą świetną kondycję lakieru. Termoplastyczna folia PPF zabezpiecza lakier przed uderzeniami, rysami, odpryskami, jest odporna na zdzieranie. Dobrze chroni lusterka, a jej niewielka grubość sprawia, że jest w zasadzie niewidoczna. Od teraz możesz chronić samochód jeszcze lepiej i prościej — bez regularnego woskowania, polerowania.

Odporna na promieniowanie folia PPF

Z czasem lakier aut, zwłaszcza tych malowanych na jasne kolory zaczyna żółknąć. Dzięki folii PPF masz gwarancję ochrony przed promieniowaniem UV nawet przed 10 lat po jej naklejeniu. Idealnie błyszcząca powłoka nadaje się do naklejania na reflektory, progi, maskę, drzwi — wszystkie te elementy, które chcesz zabezpieczyć na czas użytkowania auta. Co więcej — nawet jeśli zarysujesz samochód — folia PPF zabliźnia się pod wpływem ciepła.

W przypadku zainteresowania ofertą oklejenia auta folią PPF serdecznie zapraszamy do kontaktu z Bullet Garage w Gdańsku.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP