fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Folie samochodowe — Gdynia

Nieestetyczne rysy, otarcia czy zmatowienia mogą pojawić się na lakierze nawet wtedy, gdy staramy się jak najlepiej dbać o wygląd naszego samochodu. Odprysk od uderzenia niewielkiego kamienia na autostradzie albo zarysowanie pojazdu przez innego uczestnika ruchu drogowego często spędzają sen z powiek kierowcom. Czy można skutecznie uchronić się przed tego rodzaju uszkodzeniami? Odpowiedź na to pytanie stanowią bezbarwne folie samochodowe, których aplikacją zajmujemy się w naszej firmie w pobliżu Gdyni. Są one świetnym zabezpieczeniem lakieru auta zapewniającym mu piękny wygląd na długi czas.

Oklejanie aut bezbarwną folią samochodową w Gdyni i okolicach

Bezbarwne folie samochodowe PPF to idealny sposób na to, by ochronić lakier samochodu przed najróżniejszymi uszkodzeniami. Powłoka tego rodzaju osłania auto choćby przed zarysowaniami lub przetarciami, ale również przed działaniem czynników atmosferycznych. Co więcej, folia samochodowa jest samoregenerująca — oznacza to, że uszkodzenia lakieru znikają pod wpływem ciepła bądź wody. W naszej firmie niedaleko Gdyni zabezpieczamy więc samochody tą metodą, nanosząc powłokę ochronną m.in. na maskę, zderzaki, błotniki, reflektory czy wnęki pod klamkami. Przekonaj się sam — sprawdź folie samochodowe od Bullet Garage!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP