fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Malowanie i lakierowanie felg: Gdańsk

Zadbane felgi samochodowe sprawiają, że cały samochód prezentuje się dużo lepiej nawet bez założonych kołpaków. Kilkustopniowy proces renowacji umożliwia pozbycie się uszkodzeń i śladów korozji. Koła samochodu będą wyglądać jak nowe! Malowanie i lakierowanie felg jest nie tylko szybkim sposobem na poprawę stanu wizualnego samochodu, ale też działa prewencyjnie, zabezpieczając koła przed szkodliwym działaniem wody, soli, piasku czy skutkami uszkodzeń mechanicznych. Zabiegowi w warsztacie w Gdańsku mogą zostać poddane zarówno felgi aluminiowe, jak i stalowe.

Profesjonalne malowanie felg: Gdańsk

Zanim rozpoczniemy malowanie felg, konieczne jest sprawdzenie ich stanu oraz naprawienie ewentualnych usterek. Skrzywienia i ubytki muszą zostać zniwelowane, a sama felga wyprostowana. Kolejnym etapem przywracania dawnego blasku jest chemiczne usunięciu lakieru. Przewaga tego procesu nad piaskowaniem polega na ochronie przed uszkodzeniem obręczy koła i powstawaniem nieestetycznych rys. Do usunięcia lakieru należy podejść z maksymalną dokładnością oraz starannością. Od tego zależy powodzenie dalszych czynności — wykonywanych podczas malowania felg. Kiedy powierzchnia jest już czysta, odtłuszczona i pozbawiona ubytków, można przystąpić do jej wykańczania specjalnymi produktami. Trzystopniowy proces polega na nałożeniu podkładu, farby kolorowej, a na końcu warstwy bezbarwnego lakieru. Odwiedź nasz warsztat w Gdańsku, by skorzystać z profesjonalnych usług!

Nowe życie starych felg

Finalne lakierowanie felg przeprowadza się po wypolerowaniu ich rantów oraz całej powierzchni. Po nałożeniu ostatniej warstwy lakieru zabezpieczającego należy wygrzać elementy w specjalnym piecu. Tak zregenerowane felgi wystarczy z powrotem zamontować w kołach samochodu. Z usługi malowania w naszym salonie w Gdańsku warto skorzystać nie tylko w celu przedłużenia żywotności auta, ale też po to, by nadać pojazdowi unikalny charakter. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bullet Garage!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP