fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Pakiety Usług

Pakiety usług

W trosce o wygląd Twojego samochodu oraz Twój portfel stworzyliśmy atrakcyjne cenowo pakiety usług. Wiadomo, że z czasem użytkowania auta karoseria może wymagac renowacji. Warto oddać wtedy samochód w ręce prawdziwych specjalistów od lakiernictwa. U nas nie ma kompromisów. Korzystamy wyłącznie z chemii i kosmetyków renomowanych firm.

Myślimy również o przyszłości – dzięki zastosowaniu zabezpieczenia lakieru w postaci powłoki ceramicznej możesz być pewny, że karoseria Twojego samochodu będzie zachwycała jeszcze przez wiele lat.

Jeżeli Twoje auto ucierpiało na skutek stłuczki lub zarysowania na parkingu – gwarantujemy, że z nami odzyska swój dawny blask. W poszczególnych pakietach zapewniamy również szereg dodatkowych usług, o których możesz przeczytać poniżej. Pójdź w ślady wielu osób zadowolonych z naszych usług. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz serwis w Gdańsku, lub Chełmie, aby bezpłatnie sprawdzić, co możemy Ci zaproponować.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

+48 500 100 998

🥇Bullet Garage - Auto Detailing Gdańsk

NIP: 5833283728 REGON: 5833283728

Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha 445

TOP