fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Polerowanie Samochodu

Dlaczego warto wypolerować auto? 

Zauważyłeś na powierzchni lakieru drobne rysy? A może sen z powiek spędza Ci to, że karoseria nie błyszczy się już tak jak dawniej? Mamy na to skuteczne rozwiązanie, które przynosi spektakularne efekty, a jest nim polerowanie auta Gdańsk.

Gwarantujemy, że niezależnie od tego, jak wiekowe jest Twoje auto, to po wypolerowaniu, zyska połysk, jakiego nie powstydzą się samochody, które dopiero co opuszczają salony... O tym, jak łatwo zarysować delikatny lakier, wie każdy, kto jest właścicielem samochodu. Nieodpowiednie mycie czy uderzenie kamyczka może przyczyną pojawiania się nieestetycznych rys. Kiedy usuniemy je za pomocą polerowania auta? Wtedy, gdy rysy powstały na wierzchniej powierzchni lakieru. Jeżeli rysy są głębsze, polerowanie auta Gdańsk nie usunie ich całkowicie, ale sprawi, że staną się mniej widoczne. Wniosek z tego taki, że polerka auta zawsze ma sens. Poza tym, po wypolerowaniu auta nie tylko znikają rysy lub stają się mniej widoczne, ale również lakier odzyskuje swój pierwotny kolor. Bowiem pod wpływem słońca stopniowo się utlenia, co skutkuje tym, że staje wyblakły i bardziej matowy.

Polerowanie auta Gdańsk pozwala zetrzeć tę zniszczoną warstwę, docierając do całkiem nowej, która przywróci głębię koloru oraz pierwotny blask... Umów się na polerowanie swojego auta i odkryj liczne zalety tego prostego zabiegu, który odmienia oblicze samochodu. 

Efekty profesjonalnego polerowania samochodu

Polerowanie samochodu Gdańsk to pełna precyzja oraz dbałość nawet o najmniejsze detale. Ponadto, tym co nas wyróżnia, jest najwyższej jakości sprzęt oraz pasty, które mają ogromny wpływ na efekt końcowy. A ten potrafi się utrzymywać nawet przez kilka lat. Dlatego zamiast próbować samemu walczyć z rysami i zmatowieniem, lepiej od razu skorzystać z doświadczenia fachowców, którzy wiedzą, jak wypolerować samochód, żeby osiągnąć najlepszy efekt z możliwych. Bo polerowanie wbrew pozorom nie jest zabiegiem banalnie prostym do samodzielnego wykonania. Składa się bowiem z kilku etapów, które wymagają poświęcenia odpowiedniej ilości czasu i uwagi. A to z kolei wymaga cierpliwości i precyzji. Nieumiejętne wykonanie polerki sprawi, że efekt będzie daleki od pożądanego, co nie będzie powodem do zadowolenia. Dlatego uniknijmy rozczarowań i zdecydujmy się na profesjonalne wykonanie zabiegu. Polerowanie samochodu Gdańsk to super jakość w atrakcyjnej cenie! Przyjedź i sam się o tym przekonaj! Wystarczy kilka godzin, aby karoseria powróciła do idealnego stanu. Często Klienci, którzy przyjeżdżają do nas po raz pierwszy, nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak wielką móc ma polerowanie samochodu Gdańsk. I jakie jest ich zdziwienie, kiedy oddajemy wypolerowany samochód, który wygląda tak, jakby przeszedł malowanie. Bo połysk i nieskazitelność jest tam duża, że aż trudno uwierzyć, że zostało to wydobyte za pomocą zwykłego polerowania samochodu... Dobieramy sprzęt oraz pasty do stanu karoserii i zapewniamy wykonanie polerowania na najwyższych poziomie, co daje spektakularny efekt lustra. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

+48 500 100 998

🥇Bullet Garage - Auto Detailing Gdańsk

NIP: 5833283728 REGON: 5833283728

Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha 445

TOP