fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Powłoka Ceramiczna - Gdańsk

Powłoka ceramiczna

Wierzymy, że każdy samochód jest wyjątkowy, a my doskonale wiemy jak zadbać o jego świetny wygląd na długie lata. W tym przypadku proponujemy naszym Klientom skorzystanie z opcji nałożenia powłoki ceramicznej na lakier samochodu.

Powłoka ceramiczna należy do najskuteczniejszych form zabezpieczenia lakieru. Nie tylko sprawia, że jest on twardszy, ale i lepiej radzi sobie z mikrouszkodzeniami oraz zarysowaniami. Nadaje również efekt hydrofobowy, czyli odpycha cząsteczki wody i brudu zgromadzonego na karoserii auta, co z pewnością ograniczy Twoje wizyty na myjni samochodowej.

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną nada mu również niesamowitej szklistości oraz podbije głębię koloru, by Twoje auto wyglądało jeszcze lepiej.

Powłoka ceramiczna - w trosce o lakier

Posiadając samochód, staramy się o niego dbać, aby mimo eksploatacji odpowiednio się prezentował i długo nam służył. Ale regularne przeglądy i wymienianie zużytych części to jedno, a drugie to pielęgnacja zewnętrzna. Mowa tutaj przede wszystkim o karoserii i nienagannym lakierze. Jeżeli chcemy zadbać o niego w najlepszy z możliwych sposobów, to powinniśmy pokryć go ochronną powłoką ceramiczną. Jest ona niewidoczna dla oka, ale jej działanie jest nieocenione. Powłoki ceramiczne Gdańsk, jakimi dysponujemy są najwyższej jakości, co sprawia, że gwarantują skuteczną ochronę nawet przez pięć lat. Jakim autom dedykowany jest taki zabieg? Absolutnie wszystkim! Nieważne czy samochód jest nowy i dopiero co wyjechał z salonu, czy też porusza się po drogach już kilka, albo kilkanaście lat. Za sprawom powłok ceramicznych możemy zapobiec powstawaniu rys, dzięki czemu samochód będzie się lepiej prezentował i w przyszłości będziemy mogli go sprzedać za wyższą kwotę. Powłoki ceramiczne Gdańsk to luksus, na który zasługuje każdy samochód. Zadzwoń do nas, umów się na wizytę i przyjedź na zabieg kosmetyczny, który ma niezwykłą moc, o czym szczegółowo informujemy w dalszej części artykułu.

Zalety zabezpieczenia karoserii za pomocą powłoki ceramicznej

Zastanawiasz się, czy warto zabezpieczyć karoserię powłoką ceramiczną? W takim razie po przeczytaniu zalet, jakie zyskujemy po jej nałożeniu z pewnością wszystkie wątpliwości się rozwieją. Bowiem powłoki ceramiczne zapewniają m.in. skuteczną ochronę przed zarysowaniami lakieru. Ich grubość wynosi około trzech mikronów, dzięki czemu ryzyko powstania rys oraz odprysków spada do minimum. Tym samym zabezpieczenie karoserii powłoką ceramiczną Gdańsk przyczynia się do tego, że możemy uniknąć kosztownych wizyt u lakiernika, celem zamalowania nieestetycznych zadrapań, powstałych np. na automatycznej myjni. Ale to nie koniec atutów, jakie wiążą się z zabezpieczeniem karoserii powłokami ceramicznymi. Kolejnym plusem jest ochrona lakieru przed promieniowaniem UV, który nie będzie blaknął pod wpływem słońca i zmieniał swojego koloru. Dla karoserii bardzo niebezpieczna jest też sól drogowa, która wysypywana jest zimą przez pługi odśnieżające drogi. Posiadając zabezpieczenie karoserii powłoką ceramiczną Gdańsk, nie straszna naszemu pojazdowi będzie nie tylko sól drogowa, ale również kwaśne deszcze, czy soki spadające z drzew i ptasie odchody. Jednym słowem, jeśli chcemy cieszyć się piękną karoserią, to musimy zadbać o jej odpowiednią ochronę, czyli o nałożenie wysokiej jakości powłoki ceramicznej!

Piękny połysk za sprawą zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną

Każdy marzy o błyszczącej karoserii, jaką mogą szczycić się właściciele nowiutkich samochodów z salonu. Ale czy na pewno tylko nowe auta mogą się błyszczeć? Otóż nie! Zabezpieczając lakier powłoką ceramiczną nie tylko go chronimy, ale również przyczyniamy się do tego, że auto zyskuje na estetyce, ponieważ ma taki połysk, że można się w nim przejrzeć. I to niezależnie od rocznika pojazdu! Sprawdź, to naprawdę działa cuda! Co więcej, decydując się na zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Gdańsk, ograniczamy wizyty na myjni. Wszystko dzięki temu, że powłoki cechują się hydrofobowością, co oznacza, że powierzchnia lakieru odpycha cząsteczki brudu, a ten nie przywiera do lakieru i auto dłużej pozostaje czyste... Czy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Gdańsk dedykowane jest tylko do karoserii? Odpowiedź brzmi nie tylko. Powłoki ceramiczne z powodzeniem można stosować też do szyb czy felg.

Czekamy na Ciebie, aby wspólnie zatroszczyć się o Twój samochód i zabezpieczyć lakier powłoką ceramiczną, która chroni nawet do pięciu lat!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

+48 500 100 998

🥇Bullet Garage - Auto Detailing Gdańsk

NIP: 5833283728 REGON: 5833283728

Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha 445

TOP