fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Powłoki ceramiczne — Gdynia

Chcesz, aby Twoje auto błyszczało jak nowe, a lakier był zabezpieczony przed promieniowaniem UV, blaknięciem, chemią czy zarysowaniami? Zdecyduj się na aplikację powłoki ceramicznej, a efekt pozytywnie Cię zaskoczy! Te specjalne preparaty, które powstają przy wykorzystaniu nanotechnologii, doskonale wiążą się lakierem samochodowym, pozostawiając karoserię lśniącą jak szkło i skutecznie zabezpieczoną przez zewnętrznymi czynnikami.

Profesjonalne nakładanie powłoki ceramicznej na auto

W Bullet Garage spełniamy marzenia o pięknej, gładkiej i błyszczącej karoserii, świadcząc usługi związane z aplikacją powłok ceramicznych. Korzystamy wyłącznie z najlepszych preparatów do autodetailingu o nowoczesnych formułach, unikalnych składach oraz różnym stopniu twardości. Odwiedź nasz salon, a kompleksowo zajmiemy się Twoim samochodem — zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką realizację i miłą obsługę.

Jeśli masz jakieś pytania lub zastanawiasz się nad aplikacją powłoki ceramicznej, to zapraszamy do kontaktu — nasi specjaliści od autodetailingu są do Twojej dyspozycji!!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP