fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Pranie tapicerki samochodowej — Gdynia

Dbanie o tapicerkę samochodową ma znaczenie w dwóch aspektach użytkowania — przyjemności wynikającej z jazdy w czystym, pachnącym wnętrzu, a także zachowania należytej higieny w pojeździe. Obicia drzwi oraz foteli narażone są na zabrudzenia pochodzące z wielu różnych źródeł — od piasku i błota z butów, przez okruszki i kurz, aż po rozlane napoje wewnątrz samochodu. O praniu tapicerki samochodowej szczególnie powinni pamiętać rodzice małych dzieci, a także właściciele zwierząt, którzy chętnie wyjeżdżają poza Gdynię ze swoimi pupilami.

Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej dla Klientów z Gdyni i nie tylko

Pranie tapicerki samochodowej w regularnych odstępach czasu zapobiega powstaniu nieestetycznych przebarwień materiału. Profesjonalne środki czystości oraz sprzęt, którym dysponujemy, czyszczą nawet ciężkie plamy bez uszkodzenia obicia. Tym samym powierzając opiekę nad tapicerką samochodową specjalistom, minimalizujesz do zera ryzyko kosztownej wymiany foteli. Zachęcamy do umawiania terminów kierowców z Gdyni oraz okolic.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP