fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Regeneracja felg: Gdańsk i Trójmiasto

Felgi to niezwykle istotne elementy zawieszenia samochodu, które choć wydają się niepozorne, mają wpływ na funkcjonowanie wielu układów pojazdu. Ich stan ma znaczenie dla bezpieczeństwa w czasie jazdy, dlatego nie należy zwlekać, jeśli dojdzie do uszkodzenia. Regeneracja felg — z której skorzystasz w salonie Bullet Garage w Gdańsku — jest bardzo istotnym zabiegiem podnoszącym nie tylko estetykę, ale też komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Odwiedź nasz salon detailingu, jeśli zależy Ci na połączeniu profesjonalizmu z atrakcyjnymi cenami!

Renowacja felg: Trójmiasto

Fachowiec podejmujący się renowacji felg usuwa niewielkie uszkodzenia, odpryski, a także deformacje powstałe w czasie jazdy lub po zbyt bliskim kontakcie z krawężnikiem. Zabieg regeneracji polega na wyczyszczeniu powierzchni felgi, wypolerowaniu jej, odnowieniu i zabezpieczeniu przez działaniem negatywnych czynników. Ta usługa przywraca felgom dawny blask i sprawia, że pojazd wygląda na nowszy, nawet bez zamontowanych kołpaków. Zazwyczaj wykorzystuje się szlifierkę z tarczą do polerowania lub piaskarkę umożliwiającą szybkie oczyszczenie i wypolerowanie. Celem jest docieranie do zakamarków oraz wszystkich trudno dostępnych miejsc w celu usunięcia z nich zanieczyszczeń. Dużym atutem regeneracji felg jest wygenerowanie oszczędności, ponieważ dobrze przeprowadzony zabieg uchroni właściciela przed kosztowym zakupem nowych części. Zapraszamy do warsztatu w Trójmieście, gdzie porządnie zajmiemy się Twoim autem!

Profesjonalna i tania renowacja felg: Gdańsk

Warto wiedzieć, że na kondycję felg, ich wygląd i powstałe uszkodzenia mają wpływ warunki atmosferyczne panujące na drodze podczas jazdy, a także amortyzacja samochodu, czyli na przykład ścieralność klocków hamulcowych. Nasi fachowcy pomogą Ci w zespoleniu uszkodzeń na przykład poprzez spawanie felg stalowych bądź aluminiowych. Klientom z Gdańska oraz całego Trójmiasta oferujemy atrakcyjne ceny usług wykonywanych z maksymalną starannością. Sprawdź szczegóły zabiegu renowacji i regeneracji felg!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP