fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Renowacja Lakieru

Renowacja lakieru

Renowacja lakieru to zabiegi mające na celu odzyskanie pierwotnej głębi jego koloru oraz usunięcie defektów powstałych podczas użytkowania bądź obtarcia samochodu.

Niezależnie od tego, czy chcesz by Twoje auto znów wyglądało jak w dniu, kiedy wyjechałeś z salonu, czy po prostu chcesz je sprzedać z większym zyskiem – jesteśmy tu, by Ci pomóc.

W zależności od stanu karoserii oraz jej poszczególnych elementów nasi doświadczeni lakiernicy będą w stanie podpowiedzieć, jakiego zakresu renowacji wymaga Twój samochód. Po renowacji lakieru zalecamy zabezpieczenie go powłoką ceramiczną, bądź samoregenerującymi się foliami bezbarwnymi, które są bezkonkurencyjne w temacie zabezpieczeń lakieru.

Lakier do poprawki, czyli kilka słów o renowacji lakieru

Choćbyśmy nie wiadomo jak uważali, to prędzej czy później na lakierze pojawią się drobne rysy. Poza tym, lakier z czasem traci swój dawny blask i staje się bardziej matowy. Jak temu zaradzić? Wystarczy, że skorzystamy z usługi renowacji lakieru, a samochód będzie wyglądał tak, jakby dopiero wyjechał z salonu. Wszystkie zmatowienia, niewielkie odpryski i rysy znikają, a karoseria samochodu lśni do tego stopnia, że można się w niej przeglądać. Na czym polega renowacja lakieru Gdańsk? Tak naprawdę jest to usługa wieloetapowa i czasochłonna, ale przynosząca zniewalający efekt. Cała procedura rozpoczyna się od bardzo dokładnego umycia pojazdu. Konieczne jest użycie do tego specjalnych preparatów, które usuną nie tylko kurz, ale również wszelkiego rodzaju osady, tłuszcz itp. Dopiero po tych czynnościach można zająć się renowacją lakieru. Dodajmy, że nasi wykwalifikowani fachowcy, zanim rozpoczną prace, dokonują pomiaru lakieru, którego kilka mikronów jest usuwanych w trakcie polerowania. Profesjonalna renowacja lakieru Gdańsk jest tym, co potrzebuje każde kilkuletnie auto.

Głębia koloru za sprawą korekty lakieru

Pod wpływem słońca oraz innych czynników atmosferycznych, kolor samochodu staje się bardziej matowy. Ale salonowy połysk można przywrócić w prosty sposób, bo dzięki korekcie lakieru. Warto podkreślić, że jest to jeden z najbardziej efektownych i popularnych zabiegów detailingowych. Korekta lakieru Gdańsk to usuwanie z jego powierzchni zarówno rys, jak i zabrudzeń. Wykonywana przez nas usługa wykorzystuje najwyższej jakości preparaty oraz specjalistyczny sprzęt, który dociera nawet w bardzo trudno dostępne miejsca. Dokładamy wszelkich starań, żeby Klient był w stu procentach zadowolony z korekty lakieru, bo stawiamy na marketing szeptany, który uważamy za najlepszą formę reklamy. Korekta lakieru Gdańsk odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn polerskich, które wyróżniają się precyzyjnym działaniem, czego efekty widać z daleka, bo auto nie tylko się błyszczy, ale odzyskuje również głębię koloru. 

Skuteczny sposób na usunięcie rys z lakieru

Pojawienie się nowej rysy na karoserii, niejednemu panu potrafi spędzać sen z powiek. Zupełnie niepotrzebnie, bo usunięcie rysy z lakieru nie jest niczym niemożliwym do wykonania. Nie trzeba jej niczym zamalowywać, bo może okazać się, że zamiast zniknąć, stanie się jeszcze bardziej widoczna. Dlatego najlepiej usuwanie rys z lakieru Gdańsk powierzyć profesjonalistom. Gwarantujemy, że oddając swój pojazd w nasze ręce, celem usunięcia rys z lakieru, wyjedzie się autem nie do poznania. Lśniącym pięknym połyskiem, o intensywnym kolorze i bez śladu rys ani zmatowienia. Co więcej ten prosty zabieg, jakim jest usuwanie rys z lakieru Gdańsk pozwala podnieść wartość pojazdu, co powoduje, że warto zdecydować się na usługę nawet wtedy, gdy mamy zamiar sprzedać samochód. Bo dzięki temu więcej pieniędzy za niego otrzymamy. Dlatego nie zastanawiaj się, tylko jeszcze dziś umów się na polerowanie i usuwanie rys.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

CHEŁM

WIERZBOWA 3

+48 500 100 998

TOP