fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Renowacja Reflektorów - Gdańsk

Lampy jak nowe za sprawą renowacji reflektorów 

Wszystko z czasem traci swój dawny blask. Nie inaczej jest z reflektorami, które w trakcie eksploatacji samochodu również ulegają zużyciu. Czasami jest to bardzo mocno widoczne, ponieważ reflektory matowieją i stają się wręcz mleczne. Jak łatwo sobie wyobrazić, znacząco wpływa to na ogólną prezencję auta. Co wtedy? Czy konieczny jest zakup nowych kloszy do lamp? Na szczęście jest tańszy sposób, na to żeby przywrócić im pożądany wygląd. A jest nim renowacja reflektorów Gdańsk.

Co się składa na renowację reflektorów i na czym ten zabieg polega? Otóż renowacja reflektorów Gdańsk rozpoczyna się od użycia sprzętów ściernych, które mają za zadanie zetrzeć wszelkie oznaki "starzenia" lamp, czyli pożółkły kolor, matowość i rysy. Po wykonaniu tej precyzyjnej i wymagającej dużej uwagi czynności, konieczne jest nałożenie na klosz specjalnego środka, który pokryje wszelkie mikrorysy, znajdujące się na powierzchni reflektora, a przy tym stworzy warstwę ochronną.

Zalety takiej renowacji reflektorów? Na pewno dużym plusem są walory estetyczne, ale nie tylko one są tutaj kluczowe. Drugim, ogromnie istotnym powodem, dla jakiego warto zdecydować się na renowację reflektorów jest widoczność. Zniszczone i matowe klosze lamp sprawiają, że emisja światła ulega znacznemu obniżeniu, co z kolei przekłada się na pogorszoną widoczność nocą. A zatem kolejnym powodem, dla którego powinniśmy zdecydować się na renowację reflektorów jest zwiększenie bezpieczeństwa, wynikającego z lepszej widoczności na drodze. Wszystko to sprowadza się do tego, że renowacja reflektorów Gdańsk zapewnia walory estetyczne lamp, jak i ich właściwości świetle bardzo zbliżone do tych, jakie są osiągane w nowych egzemplarzach. Za to koszty są dużo niższe. Dlatego jeśli Twoja lampa pożółkła lub zrobiła się matowa, to nie zwlekaj, tylko zgłoś się na renowację, a my zadbamy o to, aby odzyskała pierwotny wygląd. Czas, jaki należy zarezerwować na renowację to około godziny i co ważne, nie trzeba demontować lampy! 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

+48 500 100 998

🥇Bullet Garage - Auto Detailing Gdańsk

NIP: 5833283728 REGON: 5833283728

Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha 445

TOP