fbpx

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług oraz cennikiem. Jeśli nie znalazłeś szukanej przez Ciebie usługi skontaktuj się z nami! Stale się zmieniamy i poszerzamy naszą ofertę!

Cennik usług

Woskowanie Samochodu

Zalety płynące z woskowania auta

Na to w jakiej kondycji jest nasz samochód i jak się prezentuje ma wpływ wiele czynników. Na pewno nie bez znaczenia są czynności pielęgnacyjne, takie jak regularne mycie pojazdu, które co jakiś czas powinno być wzbogacone woskowaniem auta. Zastanawiacie się, jakie są zalety tego zabiegu? Otóż woskowanie auta Gdańsk, to z jednej strony ładniejszy wygląd lakieru, a z drugiej jego ochrona. Wosk jakiego używamy jest najwyższej jakości i jest w stanie odmienić nawet kilkunastoletni samochód, którego karoseria pozostawia wiele do życzenia.

To co jest widoczne na pierwszy rzut oka, po woskowaniu auta, to przede wszystkim jego cudowny połysk i blask. Używałeś szamponu z woskiem i nie byłeś zadowolony z efektu? Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ za pomocą takich środków pielęgnacyjnych nie uda nam się osiągnąć pożądanego efektu. Dlatego zamiast trącić niepotrzebnie pieniądze, najlepiej od razu umówić się na wizytę w naszym salonie, aby woskowaniem auta zajęli się nasi pracownicy, czyli doświadczeni fachowcy, którzy wiedzą, co jest najlepsze dla naszego pojazdu...

Jak już wspomniano, woskowanie auta Gdańsk sprawia, że samochód o niebo lepiej się prezentuje, a to oznacza, że warto zdecydować się na wosk również wtedy, gdy chcemy wystawić auto na sprzedaż. Taki zabieg może przyczynić się nie tylko do tego, że samochód szybciej znajdzie swojego nowego właściciela, ale i więcej pieniędzy będziemy mogli za niego dostać. Jaki z tego wniosek? Woskowanie auta Gdańsk, to obowiązkowy zabieg pielęgnacyjny dla wszystkich tych, którzy sprzedają samochód... Często zdarza nam się słyszeć od klientów, że wosk odmienił ich samochód i sprawił, że wygląda na młodszy. A wszystko to za sprawą pięknie błyszczącej karoserii, którą można przyrównać do lakieru auta z najnowszego rocznika. Co więcej, wosk ma tę cechę, że chroni lakier przed jego utlenianiem, czyli blaknięciem i wiążącą się tym zmianą koloru, za którą odpowiadają promienie słoneczne. 

Niestraszny brud i korozja, dzięki woskowaniu samochodu

Każdy z nas niejednokrotnie widział samochód, na którym widoczne były ślady korozji. Z całą pewnością nie wygląda to dobrze i niestety znacząco obniża wartość pojazdu. Ale czy wiecie, że wystarczy regularnie woskować samochód, aby zabezpieczyć lakier przed niszczycielskim działaniem wody? Woskowanie samochodu Gdańsk za pomocą wosku hydrofobowego, to nie tylko piękny błysk, ale również długofalowa troska o wygląd karoserii. Bowiem woskując samochód sprawiamy, że na powierzchni lakieru tworzy się powłoka, która odpycha wodę. Dzieje się to w ten sposób, że krople nie utrzymują się na lakierze, lecz zaraz z niego spływają. Ale to nie wszystko, ponieważ woskowanie samochodu Gdańsk, to też łatwiejsze utrzymanie pojazdu w czystości. Wszystko dzięki temu, że po woskowaniu samochód "nie zbiera" kurzu i wszelkich innych zanieczyszczeń na lakierze w takim stopniu, jak przed zabiegiem. Jednym słowem auto mniej się brudzi, a to co się osadzi na karoserii będzie łatwiej zmyć... Zapraszamy na woskowanie samochodu Gdańsk, które poprawia jego wygląd i dba o kondycję lakieru. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz umówimy termin wizyty!

Kontakt

GDAŃSK

trakt św. wojciecha 445

+48 500 100 998

🥇Bullet Garage - Auto Detailing Gdańsk

NIP: 5833283728 REGON: 5833283728

Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha 445

TOP